Ami feston ditëlindjen, Ermali i realizon surprizën më të bukur

Moderatorja dhe biznesmenia, Amarda Toska feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim nga bashkëshorti, Ermali i cili ka zbuluar edhe surprizën që iu bë Amit në “Ami Event”.

Ermali ka postur dy foto ku Ami shfaqet e rrethuar me tollumbaca të bardhë dhe prapa saj shkruhet “Ajo është një yll”.

Në tavolinën e punës së Amit, qëndron një buqetë me lule.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, shkruan Ermali teksa tek ky postim Ami ka marrë edhe qindra urime të tjera nga miqtë e fansat.